Sipariş ve Teslimat Şartları

Kargo ücreti ne kadar?
Tüm Ürünlerimizde Kampanyalar Süresince Kargo Ücretsizdir.

Siparişim Onaylandı mı?
www.ekostok.com’dan vermiş oldugunuz siparişte size verilen sipariş numarasını WhatsAPP Destek Hattımızdan Müşteri Temsilcimize bildirmeniz Ve Müşteri Temsilcimizin size verecegi EkoStok R. Bilişim Hizmetleri San. ve Dış Tic. Ltd. Şti. adına olan resmi şirket hesabımıza Havale/EFT olarak ödemenizi yollamanız gerekmektedir.(Kredi Kartı ile yapılan taksit vs gibi ödemeler 2019 YILI İtibarı İle Kaldırılmıştır, Kampanyalar sadece Havale/EFT ile ödemesini gerçekleştiren müşteriler için geçerlidir.)

Siparişim ne zaman gönderilecek?
Siparişinizi verdiğiniz ve sipariş onayını aldığınız anda size bir e-posta gönderilir ve sipariş kaydınız bize ulaşır. EkoStok.Com sevkiyat birimine sipariş kaydınız ulaştığı andan itibaren taahhüt edilen süre içerisinde ürünleriniz hazırlanır ve kargoya teslim edilir. Saat 16:00’a kadar verilen tüm siparişler aynı gün içinde kargo firmasına teslim edilir. EkoStok.Com’da yer alan tüm ürünler aynı gün içinde stoktan doğrudan sevk edilmektedir. Kargo firmasında yaşanabilecek gecikme ve sorunlardan dolayı EkoStok.Com sorumlu tutulamaz.

Siparişim ne zaman ve ne şekilde teslim edilecek?
Teslimat süresi, siparişinizin kargoya verilmesinden itibaren İstanbul için aynı gün, diğer bölgeler için ise ortalama 1 iş günüdür. Siparişiniz belirttiğiniz teslimat adresinde size veya sizin belirttiğiniz kişiye teslim edilir. Siparişinizin takibini ‘Kargo Takip’ sayfasında sipariş sırasında vermiş oldugunuz Cep telefonunuza gelen Kargo Takip Numarası ile yapabilirsiniz.

Siparişim ne zaman adresime teslim edilecek?
Amacımız mümkün olan en kısa sürede siparişlerinizin size ulaşmasını sağlamaktır. Gün içinde saat 16.00’a kadar verilen siparişler aynı gün kargo firmalarına teslim edilmektedir.

Siparişimi nasıl iptal ederim?
Henüz kargoya verilmemiş siparişlerinizi iptal etmek için, iptal isteğinizi sipariş numaranızla beraber EkoStok.Com WhatsAPP Destek Hattından Müşteri Temsilcimize bildirmeniz yeterlidir.

Hediye göndermek istiyorum. Fatura adresini ayrı, teslimat adresini ayrı verebilir miyim?
EkoStok.Com’da verilen tüm siparişler, yasaların gerektirdiği şekilde irsaliye ve fatura eşliğinde teslim etmektedir. Gönderilen hediye paketlerinde irsaliyede fiyat belirtilmeden ürününüz alıcıya teslim edilmekte fatura ise bilahare fatura adresinize postalanmaktadır. Hediye aldığınız ürünlerde alışveriş aşamasında fatura adresini ayrı, teslimat adresini ayrı olarak belirtebilirsiniz.

Ürünü teslim alırken nelere dikkat etmeliyim?
Kargo görevlisi ürünü size veya belirttiğiniz kişiye teslim ederken kimlik belgesi veya ehliyet isteyecektir. Bu sebeple sizin veya teslim alacak kişinin yanında kimlik belgesi veya ehliyetinin bulunması gerekmektedir. Ürünü teslim aldığınız paketi kargo görevlisinin yanında açıp, siparişinizi kontrol ediniz. Her hangi bir yanlışlık veya eksiklik gördüğünüz takdirde derhal bizimle irtibata geçiniz ve kargo teslim tutanağı doldurarak paketi kabul etmeyiniz.

Ürün kargodan eksik çıkarsa ne yapmalıyım?
Teslim aldığınız ürünler kargodan eksik çıkarsa ‘EkoStok.com WhatsAPP Destek Hattından Müşteri Temsilcimize’ sipariş numaranızı belirterek durumu anlatabilirsiniz. Size en yakın kısa sürede bu konuda cevap verilecektir.